uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Tarp šimto geriausių 2014.06.25

 Tauragės miškų urėdijos Šilinės girininko Bronislovo Ambrozo nuotrauka „Miško siena“ pateko tarp 100 geriausių.

Kasmet vykstantis spaudos fotografijos konkursas šiemet buvo jau tryliktas. Vis svarbesnę reikšmę šalies kultūrinėje erdvėje  įgaunantį konkursą vainikavo gegužės 9-osios vakarą Vilniaus rotušėje vykęs tradicinis renginys, kurio metu dvylikai Lietuvos spaudos fotografų buvo įteikti „Auksinio kadro“ apdovanojimai. Šia proga pristatytas albumas – metraštis „Lietuvos spaudos fotografija 2014“, surengta paroda, kuri vėliau keliaus po Lietuvą. Konkurse dalyvavo 153 fotografai, pateikę daugiau nei 5,5 tūkstančio nuotraukų.

Lietuvos spaudos fotografų klubas yra viena iš nedaugelio gražių ir prasmingų profesinių iniciatyvų, gimusi be europinio ar kitokio finansavimo, be jokio komercinio intereso. Grupė didžiausių šalies spaudos leidinių fotografų 1998 m.nusprendė įkurti klubą. Pirmasis jo pavadinimas – „Canon klubas“, nes dauguma fotografavo šios firmos aparatais. Netrukus po įkūrimo įsiminė entuziastinga akcija „Šventoji – diena ir naktis. 2001 m. birželio 23 d.“. Tuomet 36 fotografai iš visos Lietuvos Šventojoje fotografavo vienos dienos akimirkas. Šis faktas, kai vienu metu ir vienoje vietoje bendrą fotoreportažą kūrė tiek daug fotoreporterių, užfiksuotas Lietuvos rekordų knygoje.

Vėliau klubas pakeitė pavadinimą į „Lietuvos spaudos fotografų klubas“. Per tą laiką organizuota nemažai parodų Lietuvoje ir užsienyje, akcijų, bendrų fotografavimų, festivalių. Dalyvaujantys kasmetinėse „Auksinio kadro“ įteikimo ceremonijose pastebi, kad kvietimuose raginama vilkėti vakarinę aprangą. Tai – viena iš nusistovėjusių klubo tradicijų.
Redakcijos kolektyvui ypač malonu, kad šių metų konkurse dalyvavusio žurnalo „Mūsų girios“ neetatinio fotoreporterio Tauragės miškų urėdijos Šilinės girininko Bronislovo Ambrozo nuotrauka „Miško siena“ pateko tarp 100 geriausių ir atspausdinta albume – metraštyje „Lietuvos spaudos fotografija 2014“. B. Ambrozas, fotografija susidomėjęs dar vaikystėje, fotoaparato nepaleidžia iki šiol. Džiugina, kad Bronislovo darbai kasmet tampa vis tobulesni, sulaukia pelnyto pripažinimo. Nors savo jėgas jis išbandė įvairaus žanro fotografijoje, tačiau pirmenybę teikia gamtos vaizdams ir, žinoma, miškui. „Nenorėčiau, kad mano kolegos manytų, jog fotografuoju dėl kažkokių asmeninių ambicijų ar savireklamos. Iš tiesų tai darau tam, kad kuo platesnei visuomenės daliai parodyčiau valstybinių miškininkų prižiūrimų miškų grožį, biologinį ir ekonominį turtingumą bei aukštą miškininkavimo kultūrą. Juk įgyvendinus pastaruosius tikslus, anksčiau paminėti dalykai atsiranda savaime...“ – savo kūrybinį credo kukliai apibūdino Bronislovas Ambrozas.

Skaitytojams norime priminti, kad Generalinės miškų urėdijos organizuotame miškininkų fotografijų konkurse „Pasaulio miškai Lietuvos miškininkų akimis“ 2011 m. Bronislovui Ambrozui už fotografijų ciklą „Švedijos legendų lopšys“ skirta pirmoji vieta. Pernai konkurse „Miškininkas“ jo darbas „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ pateko į geriausiųjų dešimtuką. Portalo eFoto.lt 2012 m. organizuotame konkurse „Netikėtas portretas (emocijos)“ už nuotrauką „Laikykit katinuką“ B. Ambrozui skirta pirmoji vieta.
Kūrybinės sėkmės ir naujų svarių pasiekimų, Bronislovai!

Mūsų girios
2014/05

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo