uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Šventė Pašilių stumbryne 2017.09.20

VĮ Panevėžio miškų urėdijos Pašilių stumbryne antradienio rytą vyko jau tradicija tapusi mažųjų stumbriukų vardų paskelbimo šventė. Nuo ankstaus ryto stumbryną užpildė vaikų klegesys, verdamos arbatos kvapas ir muilo burbulų lietus. Čia rinkosi ne tik svečiai iš įvairių mokyklų, darželių, bet ir VĮ Panevėžio miškų urėdijos kuruojami Jaunieji miško bičiuliai: JMBB „ Miško meistreliai“ vadovaujamas mokytojo Romo Kupčinsko, JMBB „Gamtos vaikai“ vadovaujamas mokytojos Astos Sakal...ienės, JMBB „Gamtos bičiuliai“ vadovaujamas mokytojo Arūno Griauzdės, JMBB „Eiguliukai“ vadovaujamas mokytojos Vaidos Sarapienės, JMBB „Žalioji stotelė“, vadovaujamas mokytojo Almino Raišelio. Būreliai įsirengė savo reprezentacines ekspozicijas, dalijosi patirtimi su visais susirinkusiais, pasakojo apie nuveiktus darbus, apie pasiekimus, ateities planus.

Šventei įpusėjus girininkas Jonas Leika visus kvietė vaišintis miško arbata, bei pasiklausyti pasakojimo apie grybų rūšis, apie retus augalus ir gyvūnus. Nuobodžiauti neleido ir vaikų mylimas Amsius - Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai kartu su VĮ Panevėžio regiono kelių Saugaus eismo skyriaus atstovais pademonstravo, bei papasakojo apie saugų elgesį kelyje, dovanojo vaikams atšvaitus.

VĮ Panevėžio miškų urėdijos miškų urėdas Valdas Kaubrė džiaugėsi, kad vaikų aktyvumas, renkant mažiesiems stumbryno gyventojams vardus, kasmet vis didėja. Sulaukėme daugiau nei 300 vardų pasiūlymų. Šią vasarą gimusiems stumbriukams burtų keliu buvo išrinkti vardai: Girna, Gilda, Gilas ir Gigas.

Girnos vardą sugalvojo Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos, Tiltagalių skyriaus, „Drugelių“ grupės auklėtinė Austėja Kirdaitė. Gilda stumbriukę pavadino- Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 3 klasės auklėtinė Emilija Jonikaitė. Gilo vardą atsiuntė- Panevėžio, Alfonso Lipniūno progimnazijos, 4b klasės mokinė Roberta Pauliukaitė. Gigo vardą- Panevėžio „Vilties“ progimnazijos, 2b klasės mokinė Vytautė Atstupėnaitė.

VĮ Panevėžio miškų urėdijos miškų urėdas pasveikino konkurso „Išrink stumbriukui vardą!” nugalėtojas, dėkojo visiems susirinkusiems svečiams, Jauniesiems miško bičiuliams, bei jų vadovams ir kvietė visus dažniau aplankyti Pašilių stumbryną bei pasidomėti kaip auga naujųjų vardų mažieji savininkai.

Primename, kad šventės akimirkas galite pamatyti jau šį šeštadienį (rugsėjo 23 d.) žiūrėdami TV laidą “Kur giria žaliuoja“ per TV3.

 

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo