uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Šių metų kino festivalio „Nepatogus kinas“ Žalioji programa skirta miškų klausimams 2014.08.20

Didžiųjų miestų gyventojai turės galimybę diskutuoti apie miško svarbą.

Šiemet spalio 23 – lapkričio 16 d. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje Alytuje ir Marijampolėje jau aštuntus metus iš eilės įvyks didžiausias šalyje dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“. Kasmet vykstantis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu: visi festivalyje rodomi dokumentiniai filmai kelia su žmogaus teisėmis, lygybe, darniu vystymusi, aplinkosauga ir kitomis temomis susijusius klausimus.
Festivalio metu Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Tai nekomercinis projektas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas, nes kiek verta mokėti už bilietą į kiną apsisprendžia patys žiūrovai. Nepaisant festivalio socialinės misijos ir nekomercinio pobūdžio, “Nepatogus Kinas” kartu yra ir vienas gausiausiai lankomų kino renginių Lietuvoje.
Tradiciškai festivalio filmų programa skirstoma į rubrikas. Per aštuonerius „Nepatogaus kino“ gyvavimo metus festivalio lankytojai ypač pamėgo tradicine tapusią „Žaliąją programą“, kuri kiekvienais metais skiriama kažkuriam aplinkosauginiam aspektui. Šiais metais rubrikoje rodomi filmai įvairiais aspektais palies miškų klausimą – individualias ir kolektyvines pastangas saugojant ir puoselėjant miškus, žmogaus ir miško harmoningo sugyvenimo svarbą bei miško reikšmę individo ir bendruomenių gyvenime.
„Būtent tokiu kampu programą pasukome todėl, kad pavyko susitarti dėl kelių labai įspūdingų filmų. Vien ko vertas filmas „Miško daina“ (angl. „Song from the Forest“) – praėjusių metų prestižiniame Amsterdamo dokumentinių filmų festivalyje pelnęs vieną pagrindinių prizų. Iš viso programoje planuojame parodyti 5 naujausius dokumentinius filmus.“ – sako festivalio direktorius Gediminas Andriukaitis.
Festivalio direktorius džiaugiasi, kad prie „Žaliosios programos“ prisijungia šalies miškininkai. „Kreipėmės į Generalinę miškų urėdiją (GMU) ir šalies miškų urėdijas pristatydami festivalio idėją bei šių metų „Žaliosios programos“ temą. Valstybinių miškų pareigūnai pritarė „Žaliosios programos“ tikslams - pristatyti festivalio žiūrovams įvairias miškosaugos problemas gvildenančius filmus, supažindinti žiūrovus su miškų priežiūros ir atkūrimo aktualijomis bei pabrėžti miško svarbą Lietuvos gyventojui. „Žaliosios programos“ filmus pristatysime įvairių Lietuvos miestų gyventojams bei surengsime keletą diskusijų miškosaugos temomis“, - sakė G. Andriukaitis.
Daugiau apie festivalį „Napatogus kinas“ sužinosite apsilankę puslapyje www.nepatoguskinas.lt

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo