uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Prezidentas V.Adamkus apdovanotas už viso gyvenimo nuopelnus 2014.06.26

Už viso gyvenimo nuopelnus kuriant aplinkos apsaugos sistemą apdovanotas Prezidentas Valdas Adamkus yra pelnęs ir garbingiausią Generalinės miškų urėdijos apdovanojimą.

Buvęs šalies vadovas pripažįsta, kad Nepriklausomybės pradžioje nebuvo daug žmonių, kurie šią sritį suprato. „Kiek aš stebiu situaciją, padaryta labai daug. Aš esu gyvas liudininkas. Nuo to, ką Lietuvoje pamačiau 1972 m. liepos mėnesį, dabar viskas skiriasi kaip dangus ir žemė. Šiandien tikrai padaryta pažanga“, - sakė Prezidentas portalui GRYNAS.lt.
O ką reikėtų aplinkosaugoje keisti? Viena didžiausių problemų V. Adamkus laiko atmosferos taršą, tačiau čia pat pamini, oro užterštumo taip greitai pašalinti nepavyks: „Išmetamųjų dujų problema sunkiai sukontroliuojama šiuo metu,“ - pastebėjo Prezidentas.
Taip pat jis atkreipė dėmesį, kad reikėtų dėti daugiau pastangų mažinant spūstis sostinės gatvėse. „Galiu pasakyti iš savo patirties, kad jeigu nebūtų aplink Čikagą nutiesta apvažiavimų, miestas būtų paralyžiuotas. Lygiai to paties reikia ir Vilniui. Ryte važiuojant į darbą arba vakare grįžtant gatvėse mašinos kilometrais stovi“, - problemą įvardijo V. Adamkus.
Buvęs valstybės vadovas teigė, kad Lietuvos aplinkosaugos sistema intensyviai pradėjo domėtis 1972 metais. Tada ir vėliau jam daugiausiai nerimo kėlė geriamojo vandens kokybė. V. Adamkus pastebėjo, kad tuo metu Lietuvoje nebuvo pareigūnų, kurie būtų supratę ir tuo labiau galėję atsakyti į jam rūpimus klausimus. Panaši padėtis, anot jo, buvo ir kitose Baltijos šalyse. Visgi po Nepriklausomybės, pasak Prezidento, padėtis ėmė gerėti.
Kaip vieną iš gerų aplinkosaugininkų darbo rezultatų Prezidentas įvardijo galimybę žmonėms laisvai prieiti prie vandens. Taip pat V. Adamkus atkreipė dėmesį, kad Lietuvoje turėtų greičiau mažėti šiferio stogų.
Nors kadenciją baigęs Prezidentas ir džiaugiasi gerėjančia situacija aplinkosaugos sistemoje, tačiau kaip vieną iš galimų grėsmių įvardija ketinimą tiesti tiltą į Kuršių neriją.
GRYNAS.lt primena, kad garbingiausias Aplinkos ministerijos apdovanojimas „Už visuomeninę veiklą“ skiriamas visuomeninėms, nevalstybinėms organizacijoms ar jų nariams ir kitiems asmenims už aktyvią visuomeninę veiklą rūpinantis sveika ir švaria aplinka, saugant kraštovaizdį, ekosistemas, gamtos vertybes, biologinę įvairovę, atkuriant gamtos išteklius, mažinant energijos sąnaudas ir klimato kaitos poveikį aplinkai.
Prezidentas V.Adamkus yra pelnęs ir aukščiausiąjį Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos apdovanojimą. Jis buvusiam šalies vadovui įteiktas 2009 m. spalį. Tų pačių metų pavasarį Prezidentas pasodino ąžuoliuką „Neregėtos Lietuvos tūkstantmečio ąžuolyne“, kurį dabar prižiūri Kėdainių miškų urėdijos miškininkai. Šiuo albumo „Neregėta Lietuva“ autoriaus inicijuotu Mariaus Jovaišos projektu Prezidentas ypatingai džiaugėsi. Anot V.Adamkaus, miško sodinimas yra viena iš didžiausių vertybių, kurias galime palikti ateities kartoms. Prezidentas, pasodinęs ne vieną medelį visuomet šiltai bendrauja su miškininkais, jam būdingas nuoširdus ir nuolatinis rūpestis šalies miškais.

Parengta pagal www.grynas.lt ir Generalinės miškų urėdijos informaciją

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo