uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Pašilių stumbryną sudrebino mažosios Gilės šventė! 2016.09.09

 Pašilių stumbrynas vėl puošėsi margaspalviais balionais, aromatingais laužo dūmais, bei švytinčiais vaikų veidais. Čia vyko mažosios stumbriukės Gilės šventė.

Į šventę atvyko konkurso „Išrink stumbriukei vardą“ nugalėtoja, Jurbarko Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos antrokė Toma Lukrecija Armontaitė, lydima savo mokytojos Loretos Pocienės, bei klasės draugų. Miškų urėdas Valdas Kaubrė pasveikino konkurso nugalėtoją, garbingai įteikdamas jai diplomą, bei prisiminimo dovanėlę.  Na, o ši graži kompanija iš Jurbarko, stumbriukei Gilei paruošė gražų muzikinį sveikinimą.
Prie sveikinimų prisidėjo ir neseniai pakrikštyto stumbriuko Gipordo „krikštatėviai“ – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos mokiniai su mokytoja Dainora Vytaite. Jie atvyko nešini net dviem iš įvairiausių daržovių sukurtais „tortais“. Vaikų sveikinimus Gilei vainikavo Paliūniškio pradinės mokyklos šokių grupės „Nenuoramos“, vadovaujamos Nijolės Vidžiūtės, linksmasis rokenrolas.
Po skambių sveikinimų, girininkas Jonas Leika visus susirinkusius pakvietė į pažintiniame miško take esančią pavėsinę- arbatėlei su girininku. Vaikai klausėsi vaizdingų girininko pasakojimų, dalyvavo nuotaikingoje viktorinoje, vaišinosi saldumynais ir kvapniąja girininko arbata.
Pailsėjusius ir pasistiprinusius svečius į „Saugaus eismo pamokėlę“ įtraukė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio , bei Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnai, kartu su Valstybės įmonės "Panevėžio regiono keliai" Saugaus eismo skyriaus atstovu. Vaikai ne tik prisiminė kaip reikia saugiai elgtis kelyje, bet ir buvo apdovanoti atmintinėmis bei atšvaitais.
Pasipildę savo žinių bagažą bei nusifotografavę su policijos personažu Amsiumi vaikai ėmėsi kūrybos darbų. Kurti žemės meno skulptūrą iš pačių įvairiausių gamtos gėrybių vaikus pakvietė „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelis „Miško meistreliai“, vadovaujamas mokytojo Romo Kupčinsko. Vaikai savo nuožiūra apskritime dėliojo akmenis, medžių žievę, gudobeles, giles, nendres, šermukšnius. Niekas nestovėjo nuošalėje- visi prisidėjo prie bendro kūrybos proceso.
Dar po akimirkos, stumbrynui skęstant muilo burbulų pūgoje, Miškų urėdas Valdas Kaubrė padėkojo visiems susirinkusiems, visiems kas nuoširdžiai prisidėjo rengiant šią nuostabią šventę.

VĮ Panevėžio miškų urėdijos šūkis: „Miškas- vienija“ įgauna vis gilesnę prasmę. Net ir besibaigiant renginiui – niekas nenorėjo skirstytis. Visi ant laužo kepė dešreles, gėrė arbatą, šnekučiavosi. Miškas tikrai vienija!

 

 

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo