uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Panevėžio vaikų lopšelio- darželio „Draugystė“ auklėtiniai lankėsi Krekenavos girininkijoje 2016.02.08
Kiekvienam iš mūsų labai svarbu yra turėti draugų. Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas, kuris padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save.
Tikriausiai su panašia nuostata ir yra ugdomi Panevėžio vaikų lopšelio- darželio „Draugystė“ auklėtiniai, kurie nepabūgę nosytes gnaibančio šaltuko, pilnais krepšiais gardėsių, skirtų savo mažiesiems draugams - miško žvėreliams, didžiuliu autobusu atburzgė į Krekenavos girininkiją, Varnakalnio mišką, tiesiog pasisvečiuoti. Sunku ir suskaičiuoti kiek jų išstraksėjo iš autobuso. Pasak vienos iš auklėtojų- lygiai penkiasdešimt.
          Padrąsinti Krekenavos girininkijos girininko, Jono Leikos, mažieji smalsučiai nieko nelaukę susispietė aplink specialiai jiems, saugioje vietoje, sukurtą laužiuką. Vaikučiams girininkas papasakojo kokie žvėreliai ir paukšteliai gyvena miške, ką jie mėgsta ir kas jiems gali pakenkti, bei kokios yra lankymosi miške taisyklės. Po trumpos instrukcijos mažieji jau skuodė jiems, pagal pasaulio šalis, nurodytomis kryptimis, nešini pilnais glėbiais daržovių. Kas kopūstą, kas morką, kas burokėlį ar salotą – visi net įraudę dėliojo, vienas už kitą garsiau čiauškėdami ir tikėdami svarba darbo, kurį atlieka. Ir nesvarbu, kad sniego vos tik pabarstyta ir įšalas dar menkutis, bet juk miško draugus pradžiuginti taip malonu! Gerą pusvalandį aidėjo miškas, kol pagaliau vėl visi vaikai susirinko į aikštelę prie laužo. Čia jų jau laukė karšta arbata ir gardūs kepiniai.
           Pasistiprinę ir atgavę jėgas vaikai dar labiau įsidrąsino ir girininkui ėmė guostis, jog taip ir nepamatė žvėrelių, pas kuriuos į svečius užsukę. Tad, norėdamas vaikus nudžiuginti, girininkas juos palydėjo į ypatingą vietą, kur iš tolo jie galėjo pamatyti prie didelių ėdžių besimaitinančius danielius. To visiškai užteko, kad mažieji mūsų draugai, laimingi, kupini naujų potyrių, išskubėtų į namus, kartu su savimi išsinešdami bent mažą dalelę tos didelės meilės gamtai, kokią sugeba spinduliuoti ne vieną dešimtmetį mišką puoselėjantis girininkas Jonas Leika.


   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo