uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
MOKINIŲ IR MIŠKININKŲ DRAUGYSTĖ TĘSIASI 2016.04.22

Balandžio 20 – ąją dieną Varnakalnis, kuriame įsikūrusi Krekenavos girininkija, vėl suskambo nuo vaikų juoko ir klegesio. Į miškininkų ir mokinukų bendromis pastangomis šešioliktą kartą suorganizuotą Miško dieną sugužėjo apie pusantro šimto 1-5 klasių mokinukų iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, Linkaučių, Žibartonių ir Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinių mokyklų.

Į mišką atskubėję  jaunieji talkininkai ir jų mokytojai kibo į darbą. Pradinukai draugiškai tvarkė maitinimosi aikšteles žvėrių aptvaruose, penktokai rengė užduotis miško viktorinai.

Po talkos mokinių ir mokytojų laukė ne mažesnis išbandymas „Girinio take“. Čia dešimtyje stotelių linksmi ir išdykę skruzdėliukai rezgė pinkles visiems viktorinos - žaidimo „Skruzdėlių taku“ dalyviams. Kad įveiktų šias pinkles, mokiniai turėjo išbandyti nelengvą skruzdėlių dalią – visą kelią nešti nelengvą „šapą“. Keliaudami viktorinos taku  mokiniai atstatė šerno Petro sugriautą skruzdėlių pilį, girios spaudos centre sužinojo, kokią tiesą ar netiesą apie skruzdėles rašo žiniasklaidos priemonės, detektyvų biure „Žvėrių taku“ apžiūrėję daiktinius įrodymus sužinojo, kad kiškis Bernabas ir mangutas Jeronimas emigravo į kitą mišką. Teko gerokai pasukti galveles bandant įminti mįsles apie medžius „Žiniuko kampelyje“, atsakant į pelėdos klausimus apie paukščius „Metų laikų“ stotelėje, išbandant medžiotojų ir varovų dalią dingusių liaudies patarlių žodžių medžioklėje. Pradinukų pagalbos renkantis vaistingų miško augalų arbatas laukė susirgusi skruzdėlytė Tauškalytė, o sodininkė skruzdėlytė Ievutė stengėsi atkurti jos proproprosenelio pasodintą ir nenaudėlės šarkos nuniokotą „Rojaus sodą“. Pasitikrinti, ar gerai pažįsta miško medžius, jų pumpurus, sėklas, lapus, teko stotelėse „Išminčiaus suolelis“ ir „Kairėn-dešinėn“.

Baigiantis viktorinai išdykaujanti pavasario gamta pasiuntė lietaus ir net krušos. Tačiau ši išdaiga mokinukams nepasirodė baisi, nes visus šventės dalyvius miškininkai pavaišino karšta arbata ir saldumynais girininkijos konferencijų salėje. Šiek tiek sušlapę sušilo prie židinio, o patys smalsiausi apžiūrėjo girininkijos patalpose esančias nuotraukas, gyvūnų iškamšas, medžioklės trofėjus. Renginio pabaigoje miškininkai padėkojo už talką, pagerbė prie jaunųjų miško draugų  prisijungusius ir pirmą kartą miške talkininkavusius pirmokus, visus įveikusius „Skruzdėlių tako“ pinkles apdovanojo saldžiais „skruzdėlynais“.

Atsisveikindami šventės dalyviai dėkojo miškininkams už padovanotą gerą nuotaiką, gražią šventę ir galimybę savo darbu prisidėti prie tvarkos miške.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: panevezys@vivmu.lt
www.vivmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo