uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Konkurso „Išrink stumbriukui vardą!“ apdovanojimai 2016.02.08
Vasario 4-osios popietę Panevėžio miškų urėdijos stumbryne ir vėl klegėjo vaikų balsai, aidėjo aplodismentai, kvepėjo žolelių arbata ir laužo dūmais. Čia vyko konkurso „Išrink stumbriukui vardą“ apdovanojimai.

Konkursą surengti padėjo vaikų mėgstamas žurnalas apie gamtą „Lututė“. Dar 2015 metais spalio mėnesio numeryje paskelbus konkursą, redakciją užplūdo vaikų laiškai. Panevėžio miškų urėdiją pasiekė beveik tūkstantis vaikų siūlomų vardų Pašilių stumbryne naujai gimusiems trims nuostabiems stumbriukams. Vaikų siūlomi vardai buvo vienas už kitą originalesni, tačiau taisyklės griežtos: Lietuvoje, stumbryne gimstantiems stumbriukams, pagal tarptautinį susitarimą, gali būti duodami vardai tik prasidedantys raidėmis GI. Taigi, kompetentingai Panevėžio miškų urėdijos komisijai teko gerokai paplušėti, kol iš gausybės atsiųstų vardų išrinko tuos, kurie atitinka visus reikalavimus. Burtų keliu buvo išrinkti trys nugalėtojai: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, 3b klasės mokinė, Augustė Tarulytė, pasiūliusi vardą GIMBA. Jurbarko rajono, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, 4 klasės mokinė, Sandra Vinkšnaitytė, pasiūliusi vardą GIZIS. Ir Panevėžio rajono, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, 3 klasės mokinė, Austėja Balsevičiūtė, pasiūliusi vardą GIPORDAS.

 Kai sunkiausias darbas padarytas- belieka džiaugtis gražiu rezultatu. Taigi, nieko nelaukdami, pakvietėme nugalėtojas ir jų mokytojas kartu su palaikymo komandomis atvykti į, nors ir nedidelę, bet mums labai svarbią šventę. Į šventę Pašilių stumbryne atvyko ir žurnalo „Lututė“ redaktorė Lina Marmaitė Snitkienė. Ji pasidžiaugė, matydama tiek gamtą mylinčių vaikų, ir tuo, kad visi jie yra jos redaguojamo žurnalo „Lututė“ skaitytojai.

 Po stumbrininko pasakojimo apie vieną iš įspūdingiausių ir labiausiai lankomų Panevėžio girių turtų – Pašilių stumbryną, bei jo istoriją ir gyventojus, padėkos žodį tarė Panevėžio miškų urėdijos urėdas Valdas Kaubrė. Jis įteikė po diplomą bei atminimo dovanėlių rinkinukus ne tik trims nugalėtojoms, bet ir jų auklėtojoms.
 Po iškilmingų apdovanojimų sekė linksmoji dalis: vaikai kepė ant laužo dešreles, vaišinosi gardžia arbata ir saldėsiais. Na, o popietę vainikavo viktorina, dar sykį patikrinusi mažųjų gamtos mylėtojų žinias. Neapdovanotų neliko. Visi alei vieno plačiai šypsodamiesi ir žadėdami vėl ir vėl čia sugrįžti išskubėjo į namus. Na, o mes likome sužavėti naujaisiais stumbriukų vardais.
 

Ačiū Jums, vaikai - Gimba, Gizis ir Gipordas jau ilgisi Jūsų ir laukia sugrįžtant!

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo