uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Generalinė miškų urėdija pareikalavo LMSA pirmininką paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją 2014.01.15

Dėl viešojoje erdvėje paskelbtos tikrovės neatitinkančios informacijos, kuri sąmoningai paviešinta ir išplatinta žiniasklaidos priemonėse tikslu pateikti ją kuo platesniam visuomenės ratui, Generalinė miškų urėdija reikalauja LMSA pirmininką A.Gaižutį paneigti minėtą informaciją.

Generalinė miškų urėdija pareikalavo LMSA pirmininką paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją

Lietuvos miško savininkų asociacija (LMSA) 2013 m. gruodžio 6 d. priėmė rezoliuciją, kurios 2 punkte konstatuota, kad „Tuo tarpu pataisų autorius komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, kad įtikinėjimų įvesti papildomą privalomąjį mokestį privatininkams sulaukęs iš valstybinių miškų urėdų ir konkrečiai iš generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko“. Ši rezoliucija buvo perduota Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministrui Pirmininkui, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos ir Kaimo reikalų komitetų pirmininkams, Lietuvos Respublikos aplinkos ir žemės ūkio ministrams, Lietuvos Respublikos politinėms partijoms ir Lietuvos Respublikos Seimo nariams.
Aukščiau nurodytą neva Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Algimanto Salamakino teiginį LMSA paviešino Lietuvos Miško savininkų tinklapyje www.forest.lt (2013-12-07 publikacijoje „Valdantieji rengiasi didinti mokesčių naštą privačių miškų savininkams“ nurodyta, kad „Juo labiau, kad pataisų autorius Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, jog jį ir kitus Seimo aplinkos apsaugos komiteto narius ne kartą įtikinėjo padidinti mokesčius privatininkams generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas su pagalbininkais“) ir laikraštyje „Ūkininko patarėjas“ (2013 m. gruodžio 19 d. numerio straipsnyje „Įstatymo pataisos vėl supjudė miškų ūkio sektorius“ nurodyta, kad „O pataisų autorius komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, kad įtikinėjimų įvesti papildomą privalomąjį mokestį privatininkams yra sulaukęs iš valstybinių miškų urėdų ir konkrečiai iš generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko“).
Dienraščio „Respublika“ 2014 m. sausio 8 d. straipsnyje „A. Gaižutis kurpia privačių miškų ministeriją“ cituojamas Algimantas Salamakinas („Nesuprantu, ko jis užsipuolė generalinį miškų urėdą ir urėdus. Nei su jais aš tariausi, nei A. Gaižučiui ką nors sakiau“) paneigė Privačios miško savininkų asociacijos 2013-12-06 rezoliucijoje, tinklapio www.forest.lt 2013-12-07 publikacijoje bei laikraščio „Ūkininko patarėjas“ 2013-12-19 straipsnyje paskelbtus neva Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Algimanto Salamakino žodžius.
Kadangi tiesos neatitinkanti, valstybinių miškų valdytojus ir privačių miškų savininkus priešinanti, Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinį miškų urėdą Benjaminą Sakalauską ir VĮ miškų urėdijų miškų urėdus, kaip viršijusius jiems priskirtus įgaliojimus pareigūnus, traktuojanti informacija buvo sąmoningai paviešinta ir išplatinta žiniasklaidos priemonėse tikslu pateikti kuo platesniam žmonių ratui, Generalinė miškų urėdija reikalauja visose aukščiau nurodytuose žiniasklaidos priemonėse nedelsiant patalpinti be papildomų komentarų tokio turinio pranešimą „Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas neįtikinėjo Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos komiteto pirmininką Algimantą Salamakiną įvesti papildomą privalomąjį mokestį privačių miškų savininkams“.
Neįvykdžius šio reikalavimo, Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos pasilieka teisę dėl LMSA veiksmų teisės aktų nustatyta tvarka kreiptis į teismą.
Negana to, LMSA svetainėje skelbiama apie liepos pirmąją, kurios lyg tai laukia kaip „Išganymo dienos“. Manome, kad nereikia toli ieškoti kas jau užsakinėja komercinių televizijų nekonvencines laidas, diskredituojančias valstybinių miškų žinybą ir jos vadovą.

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo