uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Generalinė miškų urėdija kviečia susitelkti vieningam darbui 2017.04.04

Valstybinių miškų valdymo reformos svarstymams Lietuvos Respublikos Seime įgaunant pagreitį, vis dažniau viešojoje erdvėje vietoj objektyvia informacija grindžiamos polemikos pateikiama klaidinanti, o kartais ir visiškai tiesą iškraipanti, valstybinių miškų valdymo modelio tobulinimo ir didesnio efektyvumo paieškų neatspindinti informacija.

 Kartais susidaro įspūdis, kad reformų verpetuose ir ginčuose – viena ar ne viena įmonė valdys šalies valstybinius miškus, – pasimeta ir pamirštami bei į antrą planą nustumiami svarbiausi mūsų, miškininkų,  rūpesčiai, o tuomet mažėja valstybinio miškų ūkio veiklos efektyvumas, apleidžiami svarbiausi kasdieniai darbai, blogėja psichologinis mikroklimatas miškų urėdijų kolektyvuose, kyla papildoma įtampa,  o tai ilgainiui gali turėti neigiamos įtakos valstybinių miškų apsaugai, priežiūrai, prekybai žaliavine mediena ir kitiems svarbiems kompleksinio miškų ūkio darbams.
Todėl šiuo sudėtingu laikotarpiu Generalinė miškų urėdija prašo ir kviečia miškų urėdijų kolektyvus nepasiduoti nereikalingoms emocijoms, visose diskusijose dėl Vyriausybės pasiūlytos valstybinio miškų ūkio pertvarkos vadovautis tarnybinės etikos principais ir objektyviai pristatyti šalies valstybinio miškų ūkio ir atskirų miškų urėdijų pasiekimus ir problemas, dirbti kaip niekad sutelktai tam, kad būtų įgyvendinti 2017 m. strateginiai veiklos planai, užtikrintas nepriekaištingas miškų atkūrimas, priežiūra ir būklė bei pasiekta maksimali suplanuota grąža valstybei už jos turto – valstybinių miškų  – naudojimą.
Nei vienai akimirkai nepamirškime, kad mes, valstybiniai miškininkai, esami atsakingi už vieną svarbiausių Lietuvos turtų, kad norime šalies miškus išsaugoti ateities kartoms. Ieškant išeičių ar polemizuojant, nesudarykime klaidingo įspūdžio, kad mums   labiau rūpi mūsų darbo vietos nei Lietuvos valstybinių miškų likimas. Taip dar labiau pakenksime ne tik sau, bet visai didelei miškininkų bendruomenei. Esame įsitikinę, kad pats geriausias valstybinio miškų valdymo modelis gali būti sukurtas ir įgyvendintas tik esant mūsų visų konstruktyviam indėliui, vieningai siekiant bendro tikslo. Būkime orūs, kantrūs ir tvirti kaip lietuviški ąžuolai. Niekada nepamirškime, kas mes ir kokia mūsų misija.

Generalinės miškų urėdijos informacija

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo