uredija
LtIEn

 

      VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA, PANEVĖŽIO REGIONINIS PADALINYS  

 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
Korupcijos prevencija
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Baigiantis metams – susitikimas su žurnalistais 2014.12.16

Šiandien, gruodžio 16 dieną, generalinio miškų urėdo dr. Rimanto Prūsaičio iniciatyva Aplinkos ministerijos Miškų departamento, Valstybinės miškų tarnybos ir Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos vadovai atsakė į žurnalistams rūpimus klausimus. Generalinio miškų urėdo nuomone, ateityje tokie susitikimai galėtų būti reguliarūs.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Aplinkos ministerijos Miškų departamento direktorius dr. Valdas Vaičiūnas, Valstybinės miškų tarnybos vadovas dr. Paulius Zolubas ir generalinis miškų urėdas. Anot dr. R.Prūsaičio, toks būdas bendrauti su žiniasklaida pasirinktas tam, kad ji vertintų tarnybas tokias, kokios jos yra.
Klausiami apie prioritetinius ateinančių metų veiklos uždavinius, V.Vaičiūnas ir P.Zolubas akcentavo perėjimą prie nepertraukiamos miškotvarkos, kurios iniciatorė buvo Valstybinė miškų tarnyba. R.Prūsaitis minėjo miškų urėdijų veiklos efektyvumo didinimą, startavusios integruotos miškų ūkio veiklos apskaitos informacinės sistemos diegimą ir niekaip per biržą neįsibėgėjančius biokuro pardavimus. Paklaustas apie Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas apie Generalinės miškų urėdijos prie AM veiklos sričių korupcijos riziką, generalinis miškų urėdas sutiko, kad prevencijos korupcijai nepakanka ir užsiminė apie planus steigti mobilią grupę Miško resursų ir prekybos mediena skyriuje.
V.Vaičiūnas išsamiai aptarė Aplinkos ministerijos parengtus Miškų įstatymo pakeitimus dėl miškų priskyrimo miškų grupėms proceso, naujos plantacinių miškų sąvokos, nepriklausomų medienos matuotojų teisinio reglamentavimo. Paklaustas apie trintį tarp valstybinių ir privačių miškininkų, Miškų departamento vadovas sakė šį procesą matantis kaip konstruktyvią partnerių diskusiją, o kylantys nesutarimai anot jo – normalus dalykas, esminių priešpriešų sako neįžvelgiantis. Kaip dėl visaip diskutuojamos restitucijos- žemės sklypų kompensavimo mišku - anot V.Vaičiūno, blogiausia, kai nėra jokio sprendimo. Negailėjo kritikos Miškų departamento vadovas ir neseniai patvirtintam Medienos gabenimo aprašui, kuris, jo nuomone, nėra pats efektyviausias sprendimas – tik laikinas žingsnis.
Diskutuodamas su žurnalistais apie plynuosius kirtimus, generalinis miškų urėdas dr. R.Prūsaitis pripažino, kad nors didžiumai visuomenės šis ūkininkavimo metodas atrodo drastiškas, tačiau dažnai yra racionaliausias, todėl Lietuvoje jo atsisakyti neįmanoma.

Generalinės miškų urėdijos informacija

   Atgal
uredija

VĮ Valstybinių miškų urėdija Panevėžio regioninis padalinys

Parko g. 32, LT-37188, Panevėžys 
Koordinatės  519887, 6178116 (LKS)
55° 44' 14.05",  24° 18' 59.95"  (WGS)

Įmonės kodas: 132340880
PVM  m. k.  LT 323408811 
Duomenys kaupiami ir saugomi 
Juridinių asmenų registre
A/s Nr.LT767044060008193484

"SEB bankas" AB, kodas 70440 

Darbo laikas:

Miškų urėdijoje, girininkijose, medelyne ir medienos ruošos padalinyje
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais:
Darbo pradžia    8.00 val. 
Pietų pertrauka  12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga   17.00 val.

Penktadieniais:
Darbo pradžia     8.00 val.
Pietų pertrauka   12.00 – 12.45 val.
Darbo pabaiga    15.45 val.

Tel. (8 45) 448 711 
Faksas (8 45) 445 961
El. paštas: info@panmu.lt
www.panmu.lt

Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo