uredija
LtIEn
 
 
Panevėžio miškų urėdija Klauskite Svetainės medis Neįgaliems
a
Pranešimo tema*:
Anoniminis pranešimas*:
Įrašykite simbolius*:
Patvirtinimas  

 
JMB naujienos
Kalėdų šventė miške 2018.01.04

Linkaučių pagrindinės mokyklos JMB būrelio „Miško bičiuliai“ nariai vyko į kasmetinę akciją „Pasidalinkime“ Krekenavos girininkijoje.

img   Plačiau
Pagalba seneliams 2018.01.04
Vadoklių pagrindinės mokyklos JMB būrelio „Gamtos bičiuliai“ nariai, sužinoję, kad Ramygalos socialinės globos namų gyventojai nori žiemą rūpintis paukšteliais, tačiau neturi lesyklėlės, nusprendė ją pagaminti ir padovanoti seneliams.
img   Plačiau
Medžių puošimo šventė-konkursas "Kalėdų žibintas" 2017.12.27
„Gruodis – pirmas kalendorinės žiemos mėnuo, ir kol sniego nei kruopos - gamtoje niūroka. Dienos trumpos ir dažnai be saulės, nes paroje karaliauja naktis. Su kiekviena diena artėja pats tamsiausias metų laikas. Metams skaičiuojant paskutines dienas, džiugina kiekvienas šviesos šaltinis. Žvakės šviesa, sklindanti iš žibinto, kabančio medžio šakose, privers ne vieną sustoti, nusišypsoti ir pagalvoti – artėja Kalėdos... Sukurk kalėdinį žibintą, papuošk medį ir įsileisk šviesą širdin.“ , tokiais žodžiais kvietė Panevėžio gamtos mokykla dalyvauti medžių puošimo šventėje-konkurse "Kalėdų žibintas".
img   Plačiau
Kalėdinių puokščių konkursas „Laiko tėkmėj“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti 2017.12.27

Š. m. gruodžio 8-10 dienomis Panevėžio „Cido“ arenoje organizuota šeštoji „Kalėdinė mugė“, kurios metu vyko Kalėdinių puokščių paroda-konkursas „Laiko tėkmėj“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Konkurse dalyvavo ir Panevėžio r. Miežiškių pagrindinės mokyklos Jaunieji miško bičiuliai „Eiguliukai“ su savo puokšte „ ės metų“, bei buvo apdovanoti padėkos raštu.

 Po mugės kompozicija papuošė mokyklą.
  
JMB vadovė Vaida Sarapienė
img   Plačiau
Konkursas „Aš apsisprendžiu“ (T. Ivanauskas). 2017.12.27
Š. m. gruodžio 15 d. minint gamtininko profesoriaus Tado Ivanausko 135-ąsias gimimo metines, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus suorganizavo Respublikinį 3–4 klasių mokinių žinių apie gamtą konkursą „Aš apsisprendžiu“ (T. Ivanauskas).
img   Plačiau
Tveriam skruzdėlynus 2017.12.27

Linkaučių pagrindinės mokyklos būrelio „Miško bičiuliai“ nariai padėjo Krekenavos girininkijos darbuotojams tverti skruzdėlynus. Vadovaujami eigulio Sauliaus Tamošiūno aptvėrėme tris skruzdėlynus. Smagu buvo patiems vietoje pasiruošti medžiagas: jas matuoti, pjauti, genėti, žievinti. Po to sukalėme aptvėrimus. Vaikai dirbo labai nuoširdžiai, aktyviai. Eigulys pagyrė už gerą darbą, mes taip pat likome patenkinti savo nuveiktu prasmingu darbu.

 

Būrelio narys Eugenijus Bagdonas
img   Plačiau
JMBB "Miško meistreliai" vėl darbavosi miške 2017.10.20

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ nariai, pasibaigus grybavimo sezonui, nutarė surinkti šiukšles miške.

img   Plačiau
Gamtos Gėrybių Parodoje "Rudens kraitelė 2017" 2017.09.27
Kartu su atėjusiu rudeniu į Panevėžio gamtos mokyklą ateina labai graži šventė „Rudens kraitelė“.
Šioje akcijoje rugsėjo dalyvavo ir Miežiškių pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių sambūrio nariai. Mokiniai, nepabūgę lietaus, iš gamtos gėrybių dėliojo kompoziciją „Lietuva “ ir už ją buvo apdovanoti Padėkos raštu ir saldžia dovanėle.
img   Plačiau
Šventė Pašilių stumbryne 2017.09.27
Miežiškių pagrindinės mokyklos Jaunieji miško bičiuliai „Eiguliukai“ rugsėjo 19 dieną buvo pakviesti į jau tradicija tapusi mažųjų stumbriukų vardų paskelbimo šventę Pašilių stumbryne. 
Šventėje VĮ Panevėžio miškų urėdijos miškų urėdas Valdas Kaubrė pasveikino konkurso „Išrink stumbriukui vardą!” nugalėtojus, kurie šią vasarą gimusiems stumbriukams išrinko vardus: Girna, Gilda, Gilas ir Gigas
JMB būrelio nariai dalyvavo ne tik jauniklių krikštynose, bet ir TV3 televizijos, laidos apie jaunuosius miško bičiulius, filmavime. Susipažino su policijos bičiuliu Amsiumi.
img   Plačiau
PROJEKTAS „SODINAM“ 2017.04.10

Atsiliepdami į naujausią „Gyvosios Planetos“ socialinę iniciatyvą, kuria siekiama atkreipti žmonių dėmesį į miškų, augalų svarbą šių dienų ekosistemoje ir prisidėti prie jų išsaugojimo, įveisimo bei atkūrimo, Panevėžio rajono vaikų globos namų ugdytiniai, vadovaujami socialinio darbuotojo Arūno Griauzdės ir socialinio užimtumo specialisto Rimaldo Pagojaus, Krekenavos girininkijos Pašilių miške sodinome eglučių sodinukus.

img   Plačiau
Akcija „ Paukščiai grįžta namo“   2017Akcija „ Paukščiai grįžta namo“ 2017 2017.04.10
Akcija „Pasitikime sugrįžtančius paukščius“   Akcija „Pasitikime sugrįžtančius paukščius“ 2017.04.10
Grįžtančių paukščių lauks inkilaiGrįžtančių paukščių lauks inkilai 2017.04.06
Fantastiška!Fantastiška! 2017.04.04
JMB "Miško meistreliai" konkurso "Paukščiai grįžta namo 2017" finaliniame dešimtukeJMB "Miško meistreliai" konkurso "Paukščiai grįžta namo 2017" finaliniame dešimtuke 2017.04.04
Skrendantis gandras — kad sėkmingai "perskristum " į kitą klasęSkrendantis gandras — kad sėkmingai "perskristum " į kitą klasę 2017.03.29
Akcija "Paukščiai grįžta namo"Akcija "Paukščiai grįžta namo" 2017.03.24
JMB "Miško meistreliai"JMB "Miško meistreliai" 2017.03.24
Žemės dienaŽemės diena 2017.03.23
JMB "Miško meistreliai" jau kelia inkilusJMB "Miško meistreliai" jau kelia inkilus 2017.03.16
uredija   Interneto
svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo